O restauracji

Nasza restauracja powstała w 2001 roku. Wnętrza naszej restauracji odzwierciedlają miejsca naszego wypoczynku i relaksu w czasie wakacji, które w świetle lamp walczą z emocjami i gdzie równe światło świec wróży udany związek. Oferujemy Państwu doskonałą, tradycyjną kuchnię staropolską a także włoską. W menu mamy bogatą ofertę wyśmienitych potraw -> więcej w dziale menu

Oferujemy także usługi cateringowe.

Organizacja imprez

Chciałbyś zorganizować stypę? imprezę urodzinową? planujesz ślub lub jakieś inne ważne wydarzenie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie. Posiadamy kilka sal na każdą okazję – więcej w dziale Twoja impreza.

Rozrywka dla najmłodszych

Na terenie restauracji znajduje się mnóstwo atrakcji dla Waszych pociech: plac zabaw wraz z mini boiskiem do gry w piłkę nożną oraz koszykową. Dodatkowo specjalnie wydzielona piaskownica i drugi plac zabaw dla tych najmniejszych.

Sala zabaw

A gdy pogoda nie dopisuje, zapraszamy najmłodszych do zabawy w specjalnie wydzielonej, dużej sali zabaw, w której każda pociecha znajdzie sposób na świetną zabawę i rozrywkę.

Staw / molo

W ogrodzie znajduje się także staw i molo. Idealne miejsce z niepowtarzalnym klimatem do biesiadowania w sezonie wiosenno / letnim. Istnieje możliwość grillowania na molo.

Hotel

Od 2019 roku mamy zaszczyt prowadzić dla naszych klientów usługi hotelowe. Hotel znajduje się na terenie restauracji po drugiej stronie parkingu. Do dyspozycji naszych gości oddajemy ponad 20 pokoi w różnych konfiguracjach. Idealne uzupełnienie oferty organizacji większych imprez jak np. wesele.
Zajrzyj na stronę Hotelu Stary Młyn

Strzelnica sportowa

Strzelnica Sportowa przy Muzeum Broni i Militariów w Świdnicy serdecznie zaprasza Państwa do alternatywnego spędzania czasu na naszych torach strzeleckich. Oferujemy użyczenie broni sportowej lub bojowej…
Zajrzyj na stronę Strzelnicy